Nestville Whisky Single Barrel 43% 0,7L


Sales price: 23,99 €
Description

Nestville Whisky Single Barrel 43% je veľmi obľúbená a vyhľadávana Nestville Whisky na základe jej jedinečného charakteru. Každý jeden sud odovzdáva whisky nenapodobniteľnú chuť a arómu. Sudy na zrenie tejto whisky sú individuálne vyberané pre dosiahnutie výnimočnej a bohatej chuti.

Nestville Whisky Single Barrel 43% je špeciálna edícia v limitovanom počte fliaš približne 400 z jedného sudu. Každá fľaša jeoriginálna svojím jedinečným ručne vypísaným poradovým číslom, číslom suda, z ktorého bola odobratá, dátumom plnenia sudu a dátumom plnenia fľaše.

Nestville Whisky Single Barrel 43% je whisky, ktorá sa stáča ručne vždy len po otovrení jedného suda z amerického bieleho duba. Jedinečnosť tejto edície sa schováva v chuti aj vo veku zrenia. Každá edícia môže mať iný charakter chuti a vône na základe suda v ktorom zrela a veku zrenia. Edície Single Barrel 43% sa vyberajú z archívnych zásob, ktoré zreli v našich skladoch od šesť do osem rokov, v závislosti od jednotlivého suda.

Whisky destilát v sebe ukrýva 12% sladu, 48% kukurice a 40% tritikale.

Farba:
jantárová so zlatým nádychom.
Vôňa: smotanovo-vanilková s jemným karamelom na korenistom pozadí.
Chuť: sladkastá, v príjemnej harmónii s jemnými obilnými tónmi a slabučkým dreveným trieslom. Ovocné tóny na pozadí, ktoré sa miešajú s vanilkou a korením.
Záver: sladkastý s vyváženými tónmi karamelu, dreva a korenia.

471