Nestville whisky single barrel

Spoločnosť Nestville Distillery z malebnej dedinky Hniezdne, myslí na svojich priaznivcov whisky a napreduje v ďalšej úspešnej produkcii. Novinkou je tento krát blended whisky v kategórii Single barrel.

Nestville whisky single barrel je špeciálna edícia v limitovanom počte približne 435 fliaš z jedného sudu, ktorý bol „naložený“ v roku 2009. Každá fľaša je originálna svojím jedinečným poradovým číslom, číslom sudu, z ktorého bola odobratá a dátumom zrenia. Nestville single barrel je whisky, ktorá sa stáča ručne vždy len po otvorení jedného sudu z bieleho duba, v ktorom dozrieval whisky destilát po dobu štyroch rokov. Získava tak sýtejšiu farbu, zrelšiu a výraznejšiu chuť.

Nestville Single barrel je jedinečná whisky svojho druhu priamo zo Severného Spiša, ktorá postupne dozrieva v sudoch zo vzácneho bieleho duba už od roku 2009.Kvalita a používanie sudov výrazne ovplyvňuje výslednú chuť a vôňu whisky. Samotnú whisky ovplyvňuje okrem kvalitných surovín aj doba „ležania“. Nenechajte si ujsť príležitosť na pôžitok z degustácie, ktorá vo Vás zanechá zážitok z pitia originálnej slovenskej Nestville whisky single barrel. Edícia je vhodný darček nielen pre „fajnšmekrov“, ale aj pre zberateľov dobrej poctivej whisky.

 

ZDROJ:

http://www.retailweb.sk/nove-produkty/nestville-whisky-single-barrel.html