Nestville Whisky Christmas Edition 2020

Single Barrel vianočná

NOVINKA!

TENTO ROK MÁTE MOŽNOSŤ VIANOČNÚ EDÍCIU ZÍSKAŤ VĎAKA PREDAJU NA E-SHOPE.

VYUŽITE JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ A ZAKÚPTE SI FĽAŠU LIMITOVANEJ EDÍCIE 8-ROČNEJ NESTVILLE WHISKY SINGLE BARREL 40% 0,7L CHRISTMAS EDITION Z DIELNE NESTVILLE DISTILLERY. NESTVILLE WHISKY SINGLE BARREL JE ŠPECIÁLNA VIANOČNÁ EDÍCIA V LIMITOVANOM POČTE LEN 395 FLIAŠ ZO SUDA Č. S01874.

NESTVILLE WHISKY MASTER BLENDER 2020 11YO

Nestville Whisky Mater Blender 11yo

NESTVILLE WHISKY MASTER BLENDER 2020 11YO JE JEDINEČNÁ PRÉMIOVÉ WHISKY ZMIEŠANÁ ZO 4 STAROSTLIVO VYBRANÝCH SUDOV. PROCES ZRENIA TEJTO WHISKY PREBIEHAL V SUDOCH Z EURÓPSKEHO A AMERICKÉHO BIELEHO DUBA A BOL VAŔŠENÝ ZRENÍM ČASTI BLENDU V SUDE PO NAŠOM VLASTNOM PŠENIČNOM PIVE NESTVILLE WHEAT BEER, ČÍM DOSIAHLA JEDINEČNOSŤ TEJTO LIMMITOVANEJ EDÍCIE.

VÔŇA PREKYPUJE SLADKOU VANILKOU, ĽAHKÝMI CITRUSOVÝMI TÓNMI A ARÓMAMI OVOCNÉHO SADU, NA POZADÍ S JEMNÝM NÁZNAKOM PŠENICE A ČOKOLÁDY. NAPRIEK ĽAHKÉMU A SVIEŽEMU CHARAKTERU CHUTÍ, TÁTO WHISKY V SEBE UKRÝVA AJ SLADKOSŤ VANILKY, OVOCIA A KUKURICE, KTORÁ SA PRELÍNA S HORKÝMI, KORENISTÝMI TÓNMI DUBOVÉHO DREVA.

STREDNE DLHÝ ZÁVER SA NESIE V ZNAMENÍ HREJIVÝCH, JJEMNE KORENISTÝCH A PRÍJEMNE HORKÝCH TÓNOV, ZANECHÁVAJÚC V ÚSTACH ĽAHKÚ, PRÍJEMNÚ OLEJNATOSŤ.