Nestville Whisky Single Malt, Single Barrel 43% 0,7L


cena27,99 €
Popis

Na výrobu tejto whisky používame jačmeň získaný od lokálnych pestovateľov, ktorý následne sladujeme a zadymujeme dymom z tvrdého bukového a čerešňového dreva. Pre ozajstných nadšenčov jednosladovej whisky. Nestville Whisky Single Malt Single Barrel je špeciálna, limitovaná edícia našej single malt whisky. Od roku 2018 bolo uvedených niekoľko edícií tejto vzácnej whisky.

Nestvilel Whisky Single Malt 43%, nadchne najmä svojou plnou, no zároveň jemnou chuťou a vôňou obilia s kvetinovými záverom, ktoré príjemne zjemňujú dubové trieslo a podčiarkujú vanilku. Prvý produkt v rade Nestville Whisky Single Malt 43 % starostlio vybraný pre uspokojenie nárokov ozajstných nadšencov sladovej whisky.

 

Na výrobu tejto whisky používame jačmeň získaný od lokálnych pestovateľov, ktorý následne sladujeme a zadymujeme dymom z tvrdého bukového a čerešňového dreva. Pre ozajstných nadšencov jednosladovej whisky.

Nestville Whisky Single Malt Single Barrel je špeciálna, limitovaná, edícia našej single malt whisky. Od roku 2018 bolo uvedených len niekoľko edícií tejto vzácnej whisky.

Farba: jantárová so zlatistým nádychom.
Vôňa: sladkastá vôňa obilia s jemnou vanilkou a kvetinovým záverom.
Chuť: lahodná a sladkastá chuť sladu s prevládajúcim trieslom na pozadí a vanilkovým dotykom.
Záver: medovo karamelový s kvetinovou dochuťou.

 471